30 Nisan 2018 Pazartesi

İNTERNET ALIŞVERİŞİM | COSMETİCA.COM YORUMLARIMNisan ayının miss gibi sabahından merhabalarrr!

Birkaç gündür bloğumu açıp, post yazıp taslaklarda tutuyorum. Görsellerini hazırladığımda paylaşacağım pek minnoş yazılarım var :) Fakat bugün  günün konusu İnternet alışverişi. Son yıllarda bende dahil olmak üzere birçok ihtiyacımızı internetten alır olduk. Hal böyle olunca kaliteli siteleri bulmak aynı zamanda fiyat konusunda da indirimi yakalamak için girmediğim site kalmıyor. Bende bu konuyu masaya yatırıp, alışveriş yapıp memnun kaldığım internet siteleri ve instagram hesaplarını ''İnternet Alışverişim'' serisi olarak ara ara paylaşayım diyorum. 

Yorumlayacağım ilk site cosmetica.com olacak. Aslında bu seriyi oluşturmama sebep olan site de bizzat kendisi. Çünkü ilk kez alışveriş yapmış olmama ve sadece üç ürün almama rağmen epey memnun kaldım. 

Memnun kalma sebeplerimi açıklayacak olursam öncelikle yakaladığım indirimden bahsetmek isterim. Severek kullandığım Loreal Paris True match fondötenin normal satış fiyatı 54-64 TL civarı iken tamda indirime denk gelip 38 TL gibi bir rakama aldım. Diğer iki ürünüde üç aşağı beş yukarı diğer sitelerden birkaç lira düşük fiyata almış oldum. Siparişi 27 Nisan cuma günü verdiğimde öngörülen teslimat tarihi bir hafta sonraydı. Fakat aynı gün kargoya verildi. Araya haftasonu girdi ve 30 Nisan pazartesi günü kargo elime ulaştı bu bana göre en büyük artı puanı. En azından özel bir gün için vereceğim acil siparişin en hızlı şekilde geleceğinden emin oldum. Siparişimin yanında bir tane  tester, türk kahvesi ve katalog göndermişler. Ayrıca siparişi verdiğim andan itibaren her türlü bilgi hem mail adresime hemde cep telefonuma iletildi. Kargonun bedava olması içinde öyle 100-150 TL gibi sınırlar yok. 60 TL üzeri alışveriş yeterli ki kozmetik alışverişi için bu oldukça kolay bir rakam.

Özet olarak kozmetik alışverişinizde hızlı, kaliteli hizmet veren bir siteye ihtiyaç duyarsanız aklınızda bulunması gereken sitelerin arasında olsun. Hele birde indirimleri yakalarsanız of diyorum!

Sevgiyle,
Tuğçe.